BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 667980329

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

Rekomendacje klientów – Przemysław Kaczmarek

Barbara, Kredyt hipoteczny
Rzeczowo, sprawnie i bezproblemowo. Wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie, bez stresu, z wyczerpującymi wyjaśnieniami, opcjami i obliczeniami. Wielkie wsparcie i zaangażowanie. Dziękuję i polecam!
Jacek, Kredyt mieszkaniowy
Polecam skorzystanie z usług Pana Przemysława. Szukałem jakiś czas temu kredytu na zakup mieszkania. Przez pracę i inne obowiązki kompletnie nie miałem czasu chodzić po placówkach bankowych. Pan Przemysław przedstawił mi ofertę banków dopasowanych do moich potrzeb oraz możliwości i uczestniczył ze mną w całym procesie aż do podpisania umowy, a także pomagał już po jej podpisaniu. Nie było problemu z kontaktem, zawsze można było się spokojnie umówić i porozmawiać. Ostatecznie podpisałem umowę, z której jestem zadowolony. Polecam!
Dorota i Adam, Kredyt mieszkaniowy
Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy. Kompetentny, sympatyczny i znający się bardzo dobrze na potrzebach klienta. Jednakże zdecydowaliśmy na zakup mieszkania kompletnie nie znając się na załatwianiu kredytu.Pan Przemysław pomógł dobrać nam najkorzystniejszą ofertę, wszystko dokładnie wyjaśnił, pomógł w przygotowaniu koniecznej dokumentacji oraz był obecny na podpisywaniu umowy w banku.Gdzie wspomnę było dla nas bardzo stresujące. Wraz z mężem serdecznie polecamy do konsultacji.
Agnieszka, Kredyt mieszkaniowy
Z całą przyjemnością pragnę Państwu polecić Pana Przemka; proszę mi wierzyć, że czyni cuda. Znajduje rozwiązania nawet w skrajnych sytuacjach tj. mojej. Profesjonalnie podchodzi do każdego klienta i dba o jego dobro w przeciwieństwie do przedstawicieli poszczególnych banków. Stąd proszę się z nim kontaktować w przypadku chęci wzięcia jakiegokolwiek kredytu, bo to właśnie Pan Przemek negocjuje dla nas warunki umowy, a naszym zadaniem jest ją ostatecznie podpisać. Co ważne, przyjeżdża do domu, pisze na kartce jakie dokumenty trzeba przygotować i w związku z tym nie trzeba się denerwować, że czegoś nam brakuje albo mamy coś źle wypełnione:-) Gorąco polecam i pozdrawiam :)